Polityka prywatności


Ostatnia aktualizacja 17-05-2011

 

 

Za politykę prywatności oraz obsługę techniczną sklepu www.brodex.zabrze.pl odpowiada firma 

P.P.H.U. BRODEX SP. Z O.O. z Zabrza. Firma  gromadzi i przetwarza tylko niezbędne dane osób, które korzystają z portalu, dbając o to, żeby informacje o użytkownikach nie trafiły w niepowołane ręce. Wszystko odbywa się w najwyższej trosce o dobro użytkownika oraz z poszanowaniem prawa.

P.P.H.U. BRODEX SP. Z O.O.  zapewnia klientom, których obsługuje pełen dostęp do swoich danych oraz możliwość zmienienia ich lub usunięcia w dowolnym momencie.

Klient Sklepu w każdej chwili może wyłączyć swoje konto. 

Sklep obsługiwany przez P.P.H.U. BRODEX SP. Z O.O.  pozwala na korzystanie z niego w pełni anonimowo tak długo, jak użytkownik sobie tego życzy. Rejestracja w  Sklepie wiąże się z podaniem ograniczonej ilości danych i jest w pełni darmowa oraz dobrowolna. Podanie danych jest kwestią wolnej woli i świadomego wyboru użytkownika. Podanie danych niekompletnych lub nieprawdziwych może uniemożliwić realizację zamówienia.

Dane podane podczas rejestracji są przetwarzane tylko i wyłącznie za zgodą użytkownika. Przetwarzanie danych ma na celu badania marketingowe oraz lepsze dopasowanie Sklepu oraz jego asortymentu do potrzeb jej gości.

Sklep gromadzi dane osobowe aby lepiej dopasować treść, asortyment i reklamy pojawiające się w sklepie do potrzeb konkretnego użytkownika. 
Składając zamówienie na stronach sklepu Klient dobrowolnie podaje swoje dane teleadresowe, które zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do dostarczenia zakupów.

Dokonując wysyłki towarów Sklep ani nikt inny nie informuje kuriera lub innych  firm dostarczających  towar co znajduje się w przesyłce, o ile nie wymaga tego prawo.

Klient sklepu może wybrać formę dostarczenia przesyłki, która odpowiada mu najbardziej.

P.P.H.U. BRODEX SP. Z O.O. gromadzi również logi IP swoich użytkowników, jedynie w celu administracji serwerem, badań statystycznych i demograficznych oraz w celach technicznych.

Klient Sklepu może sam, w pełni świadomie zdecydować jakie dane będą udostępniane innym gościom strony oraz obsłudze sklepu.

W przypadku gdy nastąpi wyraźne naruszenie prawa lub o dane osobowe wystąpią odpowiednie organy państwa P.P.H.U BRODEX SP. Z O.O.  udostępni je tym instytucjom.

Rozwój Sklepu powoduje, ze polityka prywatności będzie się zmieniać, publikowana będzie zawsze z datą ostatniej zmiany. Korzystając z serwisu po tej dacie akceptujesz aktualna wersję polityki prywatności.

Użytkownikom, którzy korzystają z komputera wspólnie z innymi osobami (na przykład pracownia w szkole albo w pracy) Właściciel radzi po zakończeniu wizyty na naszej stronie skorzystanie z opcji wyloguj, aby inne osoby nie miały możliwości w żaden sposób podejrzeć ustawień konta lub wykorzystać go w sposób niezgodny z wolą jego właściciela.