Rodo


Szanowny Kliencie, Partnerze,

Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE, określane jako RODO.

W związku z tym, że zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie Państwa danych osobowych, chcemy przekazać Państwu kilka informacji o zasadach przetwarzania przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE BRODEX SPÓŁKA Z O.O. danych osobowych Klientów oraz o przysługujących Państwu prawach, zgodnie z nowymi przepisami. Zależy nam, aby każdy Klient miał pełną wiedzę o nadchodzących zmianach, dlatego przed rozpoczęciem korzystania z naszych usług, stron i sklepów internetowych, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.
Zapewniamy, że PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE BRODEX SPÓŁKA Z O.O. dołożył wszelkich starań, aby zadbać o ochronę danych osobowych swoich Klientów. Przetwarzane przez nas dane osobowe są w pełni bezpieczne, a wyrażone zgody na ich zbieranie i przetwarzanie w każdej chwili mogą zostać wycofane lub zmodyfikowane.

W przypadku braku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE BRODEX SPÓŁKA Z O.O. Klient ma prawo poinformować Administratora Danych Osobowych o swoim sprzeciwie za pomocą stosownego oświadczenia wysłanego na adres: brodex@brodex.zabrze.pl